Menu Zamknij

Farmy fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Pozwalają wykorzystać promienie słoneczne do wyprodukowania darmowej energii elektrycznej o parametrach sieciowych.
Można je zamontować wszędzie tam gdzie docierają promienie słoneczne. Najlepszym miejscem jest dach, ściany budynku. Jeśli pozyskana z nich energia ma pójść na użytek gospodarstwa domowego to to jest wystarczająca ilość. Wszystkie urządzenia pracują cicho i nie zanieczyszczają środowiska.


Jeśli ktoś chce zarabiać na wytwarzaniu prądu to należy pomyśleć o farmie fotowoltaicznej. Jest to już większa inwestycja. Wymaga dodatkowo zainwestowania w płaską, nasłonecznioną działkę o powierzchni około 2 hektarów. Usytuowana musi być blisko sieci niskiego lub średniego napięcia. Na farmie ustawia się wówczas tysiące paneli w rzędach, na ziemi pod odpowiednim nachyleniem.

Farma fotowoltaiczna to wieloletnia inwestycja, dlatego duże znaczenie ma firma która te panele zainstaluje jak i jakość paneli. Gdy wszystko od początku jest fachowo i dokładnie zainstalowane w późniejszym czasie nie będzie trzeba borykać się z usterkami, które zazwyczaj powstają przez niedbały montaż.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

tel. +48 605 303 432
tel. +48 509 570 404
e-mail: biuro@fotowoltaikaborton.pl

Mężczyzna robotnik w firld przez panele słoneczne Darmowe zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *